Аніме фігурка Hatsune Miku 21 Хацуне Міку

- В наличии 1 ед.
- Код: 156TB-FG-A-020021
700 ₴
+380 (67) 784-46-30
Ольга (телеграм, вайбер)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аніме фігурка японської віртуальної співачки "Міку Хацуне" (Miku Hatsune) на тематику "країна чудес". Підставка входить до комплекту. -- ПРО ФІГУРКУ -- Персонаж - Hatsune Miku (Хацуне Міку). Розмір - 21 см
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | аниме |
| Вес изделия | 70 г |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| комплектация | Без аксессуаров |
- Цена: 700 ₴



