Фігурка аніме Хацуне Міку (Hatsune Miku) 15 см

- В наявності
- Код: FG-027
824 ₴
741,60 ₴
Фігурка аніме Хацуне Міку (Hatsune Miku)
Матеріал: ПВХ Розмір: 14 см


Відео з фігуркою за посиланням https://vm.tiktok.com/ZMYCHxmyw/
Фігурка аніме персоонажу Hatsune Miku в романтичному осінньому вбранні. У фігурці зображений осінковий меланхольний настрій, який виражений у позі, одязі, погляді та нюансах у вигляді письма з серцем. Фігурка виготовлена з поліхлорвінілу — екологічного матеріалу стійкого до впливу довкілля. Високодеталізована забарвлення фігурки виготовлене акриловими фарбами з дрібними деталями, виготовленими методом тампографії.
Фігурка підійде для шанувальників аніме-серіалу та коміксів. Поза фігурки дає змогу розмістити її на предметах інтер'єру, у такий спосіб прикрасивши робоче місце.
Статуетка повністю повторює образ аніме персонажа та стане прекрасним подарунком для всіх шанувальників японської культури.
Фігурка без оригінальної коробки, вирушає в транспортувальній коробці.
Дивіться в магазині luck-lak.prom.ua інші цікаві товари та робіть ваше життя яскравішим
Не є іграшкою, не призначене для дітей. Постачається без фірмової коробки, у повітряній плівці у звичайній коробці. У разі потреби пишіть у вайбер. телеграм, зробіть фото безпосередньо перед відправленням
Бажано гарного дня, приємних покупок і більше задоволення від придбань
| Основні | |
|---|---|
| Тематика виробу | аніме |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Рожевий |
| Вага виробу | 300 г |
| Глибина | 80 мм |
- Ціна: 741,60 ₴









